| anonim_4396 a întrebat:

Prima bere tata\fiu e un moment important în viață unui bărbat? La voi cum a fost?

Răspuns Câştigător
| FaraNume1245 a răspuns:

Nu stiu cum e, la mine nu a fost, si nici nu cred ca va fi prea curand, chiar daca am 15 ani, cu tata nu pot vorbi prea multe.

| anonim_4396 explică (pentru FaraNume1245):

Frate,acum sunt trist;( poftim o funda, să te simți mai bine.

| FaraNume1245 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu e nevoie sa fii trist, eu m-am impacat cu viata in care traiesc. Oricum, mersi de funda.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu numai prima, dar in general cica asa se spune. am avut un unchi care a avut 3 fete, i-a parut rau ca nu a avut un baiat sa bea o bere cu el cand e mare.

| singuraticul90 a răspuns:

Da,e un moment important pentru el, ca trebuie sa iti dea si ti tie de baut laughing