| byankaaaa a întrebat:

PROBLEMĂ! De ce imi plac doar baieti mult mai mari ca mine? Imi plac, ma indragostesc de ei, cam absurd dar mno! Nu simt absolut nimic pentru cei de varsta mea. Desi incerc mult sa imi placa nu se intampla niciodata asa. De ce? Pot face ceva?

Răspuns Câştigător
| MihaelaDart a răspuns:

Este normal, te simti mai in siguranta, protejata, iubita, rasfata cu cei care au o varsta mai mare decat a ta. Asa si eu sunt. Mereu am considerat ca cei de varsta mea sau mai mici decat varsta pe care o aveam, erau mai mult aiuriti, visatori, fuga dupa bani sau dupa sex. Cu toate ca de astia am avut parte, ca de fel, daca ai si norocul si sa lasi inimii tale loc pentru a o deschide, gasesti si baieti apropiate varstei tale care sa-ti ofere la fel de multe ca unul cu 10 ani mai mare decat tine, de exemplu.

Si al meu drag iubit e cu 10 ani mai mare decat mine... nu e nici o ciudatenie de a te simti atrasa de ceea ce spui. E perfect normal.

Succes!

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E la moda in ziua de azi. si se si intelege, ala de varsta ta te scoate in parc sau la un suc, ala cu 10 ani mai mare te scoate cu masina la restaurant. diferenta mare

| iSwag a răspuns:

Pai de obicei baietii de varsta ta (banuiesc ca ai intre 9-16ani ) suntEM timizi...

Poate iti place sa fii prostita de un BARBAT.

Incearca sa te gandesti ca astia de varsta ta inca nu au permis pentru BMW, dar tot il au. Asa sigur o sa-i apreciezi mai mult big grin.

| byankaaaa explică (pentru iSwag):

NU imi place si nici nu sunt prostita de nici un barbat! Nu sunt materialista si nu ma intereseaza ce masina are, nici nu ma intereseaza daca are! Nu toate is cum crezi tu sa stii! Si nu, nu am 9, 10 ani!

| anonim_4396 a răspuns (pentru byankaaaa):

Ai omis sa zici ce te intereseaza.

| PsihopatX3 a răspuns:

Iți plac băieții mai maturi, asteapta să treci de 18 ani şi apoi vei putea obține ce îți doreşti, asta daca nu ți se vor schimba gusturile până atunci.

| anaaandr17 a răspuns:

Tu esti mai matura si nu poti sa te indragostesti de cei de varsta ta cu o personalitate de copil. Incearca totusi sa vorbesti mai mult cu cei de varsta apropiata pana vei gasi unul pe placul tau.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anaaandr17):

Cat de matura e o fata la 15 ani?

| byankaaaa explică (pentru anonim_4396):

Maturitatea nu constă in varsta! Ci in experientele, intamplarile ce te au maturizat si te au facut sa intelegi multe si sa stii si mai multe!

| anonim_4396 a răspuns (pentru byankaaaa):

Si eu am trecut prin multe pana la 14 ani, chiar foarte multe, dar nu e ca ma uitam dupa femei de 21 de ani, stii tu? nu prea vad maturitate in asta

| Madalinaale a răspuns:

Pentru ca ne simtim protezate. Atunci cand ne i.a in brate acel baiat ne simtim niste copile de care el are grija.si doar gandul ca este mai mare nr atrage..si eu pot spune ca sunt atrasa de astfel de baieti si daca mai sunt si inalti...

| Madalinaale a răspuns:

Nu poti sa spui ca esti matura. oricat ai avea aceasta impresie.eu spun ca maturitate incepee cu adevarat cam dupa 17 ani. atunci incepi usor, usor sa realizezi ce vrei sau pe cine vrei..asa ca nu-ti mai bate capul cu astfel de lucruri