| inger-ranit a întrebat:

Programe...

vreau sa truchez o poza in asa fel incat sa paraca ar fi facuta in creion...

am incercat cu photoscapeul si nu merge crying...

idei?

Răspuns Câştigător
| sίмρℓε☻кι∂a a răspuns:

Trebuie sa stii cum sa folosesti photoscape`ul... Dac` vrei te ajut eu cu poza...trim msj privat si da`mi id tau.
si ti`o fac euwinking.

3 răspunsuri:
| DiDi a răspuns:

Tocmai am incercut in photoscape si merge: Editor - Filter - Pictorialization - Colored Pencil.
Poti sa incerci si Photoshop-ul, dar este mai greu de lucrat pe el, oricum, daca te gandesti sa incerci, te poti ajuta cu niste tutoriale de pe youtube: http://www.youtube.com.

Succes.:)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foloseste picasa 3

| myrab3la a răspuns:

Incearca photoshine-ul :p