| AloneWolf a întrebat:

Puntru voi ce este singurătatea?

10 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

Sa te abandoneze un bun prieten atunci cand aveai cea mai mare nevoie de el... fara un motiv anume, te ignora pur si simplu si nici nu stii unde ai gresit. in acel moment nu mai conteaza cate persoane iti sunt alaturi, sau de cate persoane esti inconjurata, te simti abandonata cu totul... urasc asta sad

| thegatekeeper a răspuns:

Ceva fara de care nu as putea sa imi pastrez sanatatea mentala (sunt introvertit la extrem). Pentru mine singuratatea nu e ceva negativ, ci imi e necesara pentru relaxare, pentru a putea gandi la rece, pentru a putea lua decizii, pentru a medita asupra anumitor aspecte, pentru a-mi putea desfasura hobby-urile etc.

| Pricked a răspuns:

Starea în care pot gândi limpede si liber.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Liniste si pace - ocazia de a medita.
Dar pentru tine, ce e?

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Esti culmea. cand am vazut intrebarea un cunvant mi-a venit in minte, si poc. trebuia tu sa il zici, te dau pe mana la armata ca citesti gandurile oamenilor laughing.

on topic- linistea, nebataia de cap cu persoane care oricum nu ar fi langa tine cand ai avea nevoie

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

big grin Din contra, e bine ca sunt mai multe persoane care gandesc la fel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceea ce simt zilinic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Singuratatea thinking

As descri-o ca fiind ''áceea perioada'' cand realizezi ca lumea nu e intodeauna ceea ce pare a fi asa ca decizi sa te indepartezi pentru moment pentru a vedea ce ai de facut thinking

| zaratu a răspuns:

Ceva foarte naspa care cu greu poti sa iesi sau ma rau ai putea sa recurgi la gesturi necugetate, daca ai vrea sa ne cunoastem in las id meu zaratu. iulian

| KindaWeirdo a răspuns:

Poate fi o moarte lenta si dureroasa sau o stare in care gandesc limpede... depinde cum aleg sa o privesc.