| Piticoottt23 a întrebat:

Puteţi să îmi da-ţi şi mie nişte foldere cu statusuri? prin id-ul dacă puteţi să-l lasa-ţi aici. sau pe privat? puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Mirυnα_5003 a răspuns:

Uite aici direct niste statusuri. Le poti salva tu intr-un doc. wordpad happy :

• Totul se plăteşte azi. Inclusiv iluziile .

• Sunt mica. intr-o lume mare. da` nu mi`e frica d nimicsmug !

• Иʋ ʋιтα cα ɛƨтι σ ғιιитα ∂ɛσƨɛвιтα...cα ɛƨтι ʋиιcα :ϰ !

• Pentru ca e viata mea!Pentru ca nimeni nu mi'o va lua!E in culori si putine noduri!E artistica prin unicitatea ei!Asa ca Pa!

• Și dintr-o sută , e doar un suflet viu care m-ajută !

• Liniste! ca stii ca am dreptate.Nici daca as fi scris o carte n`aveam cuvinte cat mi`e dor sa iti arate.

• Alta viata,Amintiri,Angelic,Anotimpuri de suflet,Aripi,Basme si legende,Chestii sufletesti,Colorat,De toate,Divinitate,Dragoste,Lorelei,Mare,Melancolie si metafore,Nopti cu tine,Vise.

•Si tot ce am sperat, placut, urat sau parasit.s-a terminat ca cica totul are un sfarsit.

• N-are sens sa-ti fie frica.Nu dureaza mai mult de o clipa.Si-o sa treaca asa cum trec toate.O sa vina alta zi dupa noapte.

• Aproape vreau să te simt.uşor să te ating.şi s-adorm lângă tine.Sa citesc in ochii tai caprui dorinta arzatoare.

• Sa ne-amintim de clipele care au fost si nu revin.lasa pe masa o scrumiera si un pahar de vin.

• Uneori beau sa uit, dar mi-amintesc mai tare. N-ai dat semne de viata, ai dat semne de intrebare.

• Esti gandul meu bun cand ma ascund in fum. Si spun ca poate o sa am cu tine un final de drum!

• E doar un vis frumos care se tot repeta. Si doar in visul meu gasesc lumea perfecta.Visam ca zbor, si culmea n'aveam avion. Cand dintr'o data mi s'a stins tigara si m'am trezit pe hol.

• Spune STOP.cat mai potibatting eyelashes

• Te crezi smecher sh Boss! Da` esti un fraier sh`un prost! [

• Lumea se schimba`n continuu.rupem filmu.fugim de realitate.ce dulce e chinul

• Fericirea este gaura cheii prin care tragi cu ochiul la ceea ce numai visul poate atinge!

• Vad viata ca pe un joc. Sunt pasionata mereu de primul loc!

• Si daca ai fi un drog te-as trage pe nas si umbra de mi-ai fi te-as urmarii la pas...

• Ti-e prea frica sa schimbi ceva,ca daca iese rau...

• Tu nu ma cunosti si nu e provizoriu... Lumea mea se-nvarte intre vise, iluzii si orgoliu.

• Pot alege între a fi o victimă a lumii sau o aventurieră în căutarea comorii sale. Totul ţine de felul cum îmi voi privi viaţa.

• Nu se temea de dificultăţi: ceea ce o speria era obligaţia de a alege alt drum. Să aleagă un drum însemna să abandoneze altele.

• Pentru ca eu vreau ca tu sa ai grija de zambetul meu!

• Dragostea este. Fără definiţii. Iubeşte şi nu întreba prea multe. Doar iubeşte!

• Cand simți că te doboară. E bine să știi că e cineva care face durerea să nu mai doară. Care te face să zâmbești. Un prieten scos din file de povești...:X:X

• Pe om timpul nu-l transformă, învăţătura nu-l transformă, unicul lucru care te poate face să-ţi schimbi gândurile e dragostea :X:X

• vreau sa nu te mati bag in seama!>•.s te ingor dar nu pot! e ca si cum i`as sp inimii mele!

• O persoana desteapta... zambeste,tace si... TE FACE winking

• Ma copiezi...sh?!Ce`ai rezolvat?O papusha cu o zdreanta e greu de egalat.

• Sa renuti?ar fi pacat...lasa sticla si nu plange,fi barbat.lupta daca o iubesti cu adevarat.winking

• Destinul amesteca cartile, iar noi Jucam

• Asa ca cel mai important sau mai presus : '' Sa`mi traiesc viata si sa ies cu capu Sus '' !"

• Acum nu mai e cum era... / Acum e PUTERNICA. repet: Stie ce vrea! love struck

• Sunt extrem de simpla si extrem de clara... dar pot fi si extrem de calma si extrem de vulgaralove struck

• respectul e ceea ce primesti ptr ceea ce faci si faci bine ... uh ma barfesti destul ... deci din respect ma pish pe tine

• As vrea sa fiu cum o sa fiu Asa ca lasati-ma sa traiesc asa cum stiu Lasati-ma sa fac si bune si rele Ca sa stiu macar ca sunt greselile mele…

• Asa a fost sa fie . si asa va fi mereu . Dar nu uita ca pentru toate . Exista un Dumnezeu

• te`ai satuRat Sa'ti pui viata Ca o întrebaRe. tine CapuL SuS, ChiaR daCa dOARe taRe.• .

• Lumea asta te distruge,Te induce in eroare,Fura tot si apoi fuge,Te raneste si te doare!

• Cu indiferenta ta m-ai facut si mai tare.Acum nu-ti convine...Dar incet,incet calc pe urmele tale.Si abia astept sa vezi si tu ca indiferenta doare...

• Nu am scop sa atrag simpatii sau interese,defapt de multi vreau sa-mi bat joc si culmeaaa . chiar imi iesee ! laughing

• Bate-n lemn să n-ajungi ca mine, sunt prea fericită și ție nu-ți stă bine. smug

• Ai simtit vreodata cum e sa cazi in gol? Pe drumul care l`am parcurs mi s`a parut usor.straight face

• Nu uita . Stele care cad . Nu pier . Stele care cad , se duc spre un alt ceR .

• Ai realizat vreodata cate se pot schimba intr-o zi?

• Cu timpu` am invatat sa fac...Sa tac...Shi` sa bag la cap`!blushing

• Pastrez în mintea mea clipele frumOase si îmi pare rau ca ele sunt singuRele ramaSe. ;;]

• Nu arăta niciodată celor cu care joci că ştii să trişezi. >:]

• De cate ori ma vei privi cu ura si manie`. De atatea ori iti voi zambi cu multa simpatie` !"

• Şi derulează filmu` . . in timph ce.i dai foch. .

• Nuoi :X. avem doar o viatsa de trait si poate de`aia facem ce vream si ceea ce simtsim . . love struck

• Ştie când să râdă .ştie când să fie supărată .ştie când în ochii tăi .să fie cea mai importantă fată!love struck

• Fă`ţi timp să iubeşti, chiar dacă nu eşti iubit şi chiar şi singur pe pământ să fii cel mai fericit !

• S`ar spune că toate trec, amice... dar orice bubă lasă cicatrice

• Dar ştii că n`o prosteşti,îţi spune că greşeşti şi c`o să pierzi şi o să plăteşti...că într`o zi o să te`ntorci acasă şi n`o s`o mai găseşti! Pe cine păcăleşti frate? Ochii umezi cam au dreptate happy

• De acum am să`mi fac de cap . O să uit de griji , de toţi şi toate ,nu mai iubesc pe nimeni . Vreau să simt că trăiesc` ! O viaţă am şi n`o s`o ratez batting eyelashes

• Ceea ce te face acum sa razi. te va face mai tarziu sa plangi oh go on

• Pentru visele mele imi rezerv viata intreaga Pentru dorintele mele imi pastrez noaptea

• Am învăţat să nu fac pe nimeni o prioritate în viaţa mea,atâta timp cât eu în viaţa lui sunt doar o opţiune!

• Şi toate îşi au un rost în viaţă,toate clipele frumoase la momentul potrivit.

• Chiar dacă în spatele unui vis se ascunde un coşmar nu uita să crezi în tine şi toate problemele dispar !

• Durerea te-a maturizat , te-a pus pe ganduri !

• Ma pot increde mai mult in dusmani cinstiti decat in prieteni falsi.happy

• Pentru toate lucrurile pe care le'ai ratat , ai castigat ceva. iar pentru tot ceea ce ai castigat, ai pierdut cate cevawinking

• Ma plimb pe curcubeu de parc'ar fi drumu' meu , fericita ca un copil care inaltsa un zmeu ;x

• Nu exista minciuni doar adevar fara dovezi. Nu exista nu cred doar nu esti in stare sa vezi.Nu exista scuze doar pareri de rau.Nu exista tradatori doar tovarasi fara creier happy

• Obișnuiește.te cu faptul că nu vei avea ce îţi doreşti!

• Nu ma intereseaza ce crezi tu, nu te cunosc E.o tara libera, deci esti liber sa fii prost!

• Si imi vreti tot raul din lume happy, Si va multumesc, v.am pupat si va iubesc! oh go on

• Petru ca un zambet poa` sa te ridice atunci cand ti`e mai greu.

• Si tine minte . O fata loveste prin fapte. Nu prin cuvintewinking

• Traieste in asa fel incat sa nu ti se observe prezenta, dar cand pleci din locul in care ai trait sa ti se simta lipsa!

• Trecutul este ceea ce îţi aminteşti, îţi imaginezi că îţi aminteşti, te convingi că îţi aminteşti sau te prefaci că îţi aminteşti."

• Incă sunt acea persoană cu ochi nevinovaţi !love struck

• Nu te da batut niciodata, stiind ca Dumnezeu ori va pune o stanca sub tine ori te va invata sa zbori batting eyelashes

• Dumnezeu pune daruri minunate in noi, daruri pe care noi insine nu le intelegem,dar le inteleg cei care ne sunt aproape !

• Esentialul este nu sa traiesti, ci sa traiesti cum trebuie.

• Doar din amintiri mai pot crede că vara e anotimpul destinului meu.

• Esti absolut sigur că e prea devreme să înţeleagă, fiindcă e la vârsta la care nu ştie ce să aleagă

• Rănile sunt prea adânci. Când mă gândesc la "Atunci".happy

• Nu astept sa`mi vina randu`.incerc doar sa`l fac pe taty`mandrusmug.

• prefa`te ca sunt o mica rasfatata care lupta pentru tott! chiar de te-am pierdut odata eu am sa te iau la loc.happy

• Atat de tăcută...misterul ii provoacă o privire pierdută...

• Aş vrea să fiu cum o să fiu!Aşa că lăsaţi'mă să trăiesc aşa cum ştiu!Lăsaţi'mă să fac şh bune şh rele.Ca să ştiu măcar că sunt greşelile mele.

• Profiită de fiecare clipă`.Că`n fiecare paradis există cate`o ispită •

• Şi când vreau să zâmbesc, n.am pentru cine.Când plâng nu.i atent nimeni la mine.oh go on

• E exact cum trebuie să fie, aşa cum îi convine! Are stilul ei de`a amăgii, numai dintr`o privire

• Iar atunci când noi poate no să mai fim, lasă coniacul să curgă, dă-ne o țigară și să ne-amintim, de clipele care au fost și nu revin, lasă pe masă o scrumieră și un pahar de vin.

• Mandria ti-a ramas cea mai mare avere,zambeste`n fata raului si nu va avea nicio putere!love struck

• Te minti si acum! desi ti`e dorhappy!Ai pus orgoliul in fata sentimentelor!

• N-am stiut Ca toate lucrurile bune sunt doar bune la-nceput Nu, nu, nu, N-am stiut Ca dragostea o pretuim numai atunci cand a trecut N-am stiut Ca fericirea nu se cumpara, cu toate ca am vrut.straight face

• Inca sunt copilul ce refuza sa creasca, mi`e egal cu ZERO tot ce spune lumea asta proasta !

• Nu da, esti constient ca nu poti refuza.Nu nu!Se joaca cu tine , stii ca nu tine la tine, da-ti place asa

• Fara speranta, fara dragoste,fara mandrie dar cu un sfarsit fericit.

• Hai să punem aici un semn de carte şi să continuăm acest vis în altă noapte happy

• Si o sa te las sa iti vezi de drumul tau,Atunci cand o sa te uit sigur o sa iti para rau.

• Lasă Trecutul în Urmă si Priveste în Viitor sau Aminteste'ti Trecutul si concepe un Viitor .love struck

• Traieste in asa fel incat sa nu ti se observe prezenta ,dar atunci cand pleci.sa ti se simta absenta!happy

• Spuneai ca vrei sa schimbi lumea. Intreaba-te mai intai daca se merita oh go on

• Ii ignoram pe cei ce ne adora...ii adoram pe cei ce ne ignora.ii ramin pe cei ce ne iubesc.si din pacate ii iubim pe cei ce ne ranesc

• Durerea te-a maturizat, te-a pus pe gânduri.Te-a învățat să citești printre zâmbete și rânduri.Ștergi o lacrimă dar nu poți să ștergi amintiri.

• Suflet gol, In zbor cazut Orbita de iubire, Credeai ca ai totul si ai pïerdut!

• Mi-ai spus că ești îndrăgostit de mine, eu ți-am spus că sunt topită după tine, iar acum ne merge foarte bine! ♥

• E frumos sa fi fericita,dar e si mai frumos sa ai motive sa fi fericita!love struck

• Sunt tot ce vrei si nu poti avea,tot ce ai avut si nu ai stiut pastra! happy

• De-ai privi adânc în ochii mei • Ai vedea ce-nsemni pentru mine • As renunta la toate pentru noi • Nu pentru iubire •

• Viata'i doar o calatorie, savureaz'o! Fa ce vrei cu ea, testeaz'o, analizeaz'o! Construieste'ti daca vrei si poti lumea ta Si nimeni sa nu'ti spuna ce sa faci cu ea

• N`ai sa potsi pleca fara voia mea • Dar daca`ai sa pleci • Eu te voi urma

• Ca nimeni nu stie mai bine ca tine ce simti • Il iubesti doar pentru tine nu pentru parinti •

• Uneori amintirile trebuiesc pastrate • Insa cei mai multi se feresc sa faca asta. •

• Eu nu ţin cont c'afară plouă , că'i zăpadă sau rouă Mie nu'mi strică vremea stările cum vi se întâmplă vouă .

• Dar e tarziu acum incepi sa realizezi,tot ce iti ramane sunt niste amintiri ce dor Care nu le poate lua Si nu te poate opri din zbor

• Nu am stiut ca lucrurile sunt bune decat la inceput.Nu am stiut ca fericirea nu se cumpara.

• Se stie că dacă te pierde , nu te va uita ! happy

• Amintirile se sting usor.Recunosc.imi va fi Dor! happy

• Nu mai sunt,cum eram, Acum zambesc,atunci plangeam. Nu te mai cred,e prea banal...E o poveste pe final.winking

• Momentele sunt clare si fumul de tzigara si sticlele de alcool nu sunt o scapare...lasa` gandurile sinucigase ce le ai si hai sa gasim o solutzie`...de ce mai stai?ce mai stai?

• Am avut multe dorinte.Care nu s’au implinit!Am facut multe greseli!Dar pe toate le’am platit ! happy

• Stiu ca doare cand te gandesti ca totul are sfarsit!Cand esti copil ti se pare ca vei trai la infinit !

• Prin definitie, omul NU este diferit... ci indiferenta este cea care face diferenta !

• Si cateodata visez cu ochii deschisi, da toate par sa cada in gol si vreau sa cred ca's nebuna, ca doar le complic, ca totu' e mult mai usor...mult mai color...

• Priveste-o! Ce vezi? E ea, e fata care desi a pierdut tot ce are, va reusi sa se ridicee si sa o ia de la capat.

• Si nu conteaza cat de mult incerci sa fii cuminte, nu poti tine o fata rea in loc !

• Poate azi te-ai certat cu el Dar poate maine va impacati si poate totul va fi la fel.•

• Nu e un viSs si nici o fantezie...E ceea ce se numeste "c0pilariE"?:-x•

• Realitatea bate si platoul de filmare ,Viata e frumoasa fara efecte speciale -!-•

• Nebuna rau, ii place viata, nu rutina Ii plac cluburile, ii place debandada, Ii place anturajul cu Alba ca Zapada • .

• Sunt incapatanata pentru ca cineva mi-a demonstrat, Ca pot avea orice daca imi doresc cu-adevarat !

• Curajul nu inseamna absenta fricii, ci puterea de a merge mai departe in ciuda ei

•Prefer sa am grija de prezent , sa`l pot face un viitor cat mai bun.pentru ca atunci cand va deveni trecut sa nu regret

• Aiurea ma mint ca nu.mi pasa...aiurea spun ca nu mai conteaza...Aiurea ma prefac ca sunt bine.Ce greu e sa invingi cand lupti cu tine sad

• In viata, daca ai de ales intre suflet si frumusete, alege sufletul, caci el intrece orice frumusetelove struck

●.Si totzi ma`ntreaba ce s`a intamplat . le raspund scurt: "Nu ma intereseaza,l`am uitat

●Cu tine,orice clipa o traiam intens.ma bucuram ca te puteam iubi... acum nu simt decat un dor imens.care nu stiu cand se va sfarsi.na fost nimic din ce-as fi vrut sa fie si tocmai de aceea te-am pierdut

•Eşti sentimentul pe care îl simt mult mult poate uneori prea mult . Ai fost viaţa mea şi credeam că mereu vei rămâne aşa ...

•Nu ai cum să uiţi toate aceste momente , care acum sunt doar nişte simple sentimente . Dar niciodată nu am ştiut să te apreciez , poate de frică să nu te pierd .

•Da` probabil ca n`a plect si te-ashteapta in aceashi zi,acelashi loc,aceashi fata,tt p banka kre stateatsi intotdeauna

• Ignoră`l deşi te atrage ! Respinge`l deşi e singurul care te face să simţi iubirea ! Iubeşte`l deşi nu e al tău ! ;x

•Iti mai` aduci aminte ziua cand ne-am intalnit? Mai stii,m`ai privit,mi-ai zambit.Nu stiam ce sa` cred atunci despre tine, Dar simteam ca `trebuie sa te`aduc` langa mine•

• M'ai atras cum ai stiut numai tu • Si'am ramas doar a ta cu sufletul • M'ai atras cum nu a facut'o altcineva • Si de atunci locul tau e in inima mea love struck

• Tot ce`ţi ramane sunt nişte amintiri ce dor,care nu le poate lua şi nu te poate opri din zbor.Nu`i uşor te simţi dezarmat.pierdut in zare,amintirile rămân.chiar daca iubirea voastră moare

●Shi sa te schimb` cu alcineva nu Pot`la tine iubesc tot ce la ei nu suport!

●Shi cand aud numele tau`Intorc privirea si ma uit in jurul meu.Shi umbra ta ma urmareste peste tot.te-as Da uitari sincer dar nu pot`;ჯ "Şi şti că’mi lipsesti de înnebunescsad.

●Simt durere.nu stiu,nu inteleg de ce nu esti.Te caut adanc in visele cu tine, caut franturi de sentimente, caut gesturi de tandrete,caut soaptele fierbinti, mai stii cum iti placea sa ma alinti?

●Sa NU crezi. ca petele` Se sterg rapid `Din Sufletul Meu` sunt clipe pe care nu le pot uita. ciudat. tie iti spuneam ca esti clipa mea. oh go on

●Zâmbetu` e fals ca de obicei, Nici n`ai curaj să te uiţi în ochii ei, Te pierzi uşor când vorbeşti despre acea fată,Care era preferata ta odată

●Daca ai`fi fost destept si mi-ai fi aratat iubire, acum erai intr-o alta situatie cu mine...Credeai ca ma vei oftica, cu cate`o panarama de'a ta =).Nu!,Tu Doar scadeai in fata mea winking

●Chiar dacă fac multe prostii,şi spun multe porcării;să ştii . Tot ce e mai bun în sufletul meu. Se leagă de tine ! love struck

●Sa ma schimbi cu altcineva nu poti,la mine iubesti tot ce la ea nu suportzi""Sh cauti aceea parte din mine...La fiecare tarfa d langa tine!

●l si-ar fi dorit sa O ia de mana ar vrea sa-i Spuna Nu te-am uitat "Ea` sa`l Sarute Si ii Spuna ce mult te-am aSteptat Fiindca timpu` niciOdata nu o sa stearga dragoStea dintre noi 2

●Lasa trecutul in urma • . • Ai incredere in mine • . • Oricate fete ar fi in jurul tau niciuna nu`i ca minebatting eyelashes

●■ Zambete`n excess! N`avem nici un m0tiv seri0s d stress ■

●Hey ! sa`ti mai zic ceva,taci si asculta: mi`e dor de privirea ta

●.Am` inima zgariata de colti unui gand dureros...Patata de sange precum` camasa Lui` Hristos...sigh

●Sa te gandesti doar la mine mereu, Si ce.ai in jur sa iti spuna doar numele meu.

●Îmi place când te rişti . Îmi place cum te mişti . Îmi place cum...cum...blushing

●Un zâmbet crează fericire chiar si acolo unde lacrimiile au creat mări de tristetse!

●face ` pe inab0ordabila . e un ` jo0k ce.l face ' dess . isi jo0aka bine ' roolu . inco0centa ` cu un ' chip pervers

●Domnişoară te rog nu grăbii pasu`.lasă bass`u să te mişte,incepe balansu.

●plαng ιn ħoħotє dє rαs . dαy єvєrydαy . αuzι bєy. ħєy ! ‘tє`n mortιι tєι

●ѕυηt ρiσηυℓ αℓв şi яєgiηα ηєαgяα`ρє tαвℓα dє şαн α νiєţii`

●De azi . Totul e schimbat . Nu vă mai accept figurile ! Pentru că aşa vreau, şi pentru că pot

●Dau Rime corecte`love struck Te ard la sentimente`. Tsi se pare un miraj.-eu itsi spun ca n-ai curaj.batting eyelashes intra`n anturaj.dar oricum`love struck fac ce fac si te scot din peisaj`

●Tнυ ηυ`мi ѕρυi мiє`: " ρнαα`! " • • αѕtα є ιηtσtdєαυηα`яєρℓiкα мєα`!

●Nu mai pune tu atatea sentimente din prima.Ca in scurt timp te lasa la pamant.mai rau ca herOina

●Hei,ai grija sa nu calci in cioburi ca te spargi in figuri

●Dar tu nu stii sa te superi pe mine... desi e foarte usor sa o faci .Fiindca sunt experta in tampenii pot umple pe oricine de draci batting eyelashes

●Zambet Fals Si`o sa uitatzi ca m`atzi vazut vreodata razand.Inocenta Moare.si-atunci de ce s`o mai cer ?Speranta doare .Si de ce sa mai sper ? Ura e floare . Si-am ajuns s`o prefer

●v-a fi o amintire intr-un vis fara sfarsit!`

●O muzica dramatica rasuna din calculator si ma face sa ma gandesc la ce visam cand eram in bratele tale .

●Uita de mine,dar uitate bine, Ca`i ultima pagina din trecut, Si uitate bine ‘nainte sa zici Ca toate au trecut...

●Şi nu ştiu ce să mai spun. Se vede clar că îmi lipseşti , şi îmi vine să mor că tu , nu mai eşti !

●Traieste ca si cum ai muri maine. Invatsa ca si cum ai trai vesnic love struck

●Ðε σßιcει ήυ cяεzι ραήα ήυ vεzi cυ σcнιι тαι Ðαcα sε ρσαтε cα vιsεℓε Ðεvιή яεαℓιтαтε cαήÐ vιsεℓε Ðεvιή яεαℓιтαтε σ sα vεzi cυ σcнιι тαι Ðαcα sε ρσαтε

●Crezi ca-mi pasa de tine ?! Crezi prost! Idealurile mele se schimba zilnic, nu stiu ce vreau.Recunosc!

●Si cine spune ca nu ai dreptul sa visezi de doua ori?

●E ca un vis, plutesc usor atunci cand sar din suta, Uit de toate ambaland motorul caci asta ma asculta.

●Si ti-am promis, ca nu te mai mint, ca tot ce simt iti spun ti-am promis ca intr-o zi o sa ma tin de promisiuni.

●Stai putin p loc si deruleaza filmul inainte sa pui stopoh go on

●Nu sunt o sfanta dar nici o bagaboanta,respect pentru baietii care stiu sa se poarte cu o fata!

●Stiu ca totu' s.a terminat.Stiu ca puteam sa fiu fericita,da' orgoliu nu m.a lasat!winking

●Se numeşte zâmbet fals pentru bună impresie.

●Şi n-ai să mă mai vezi că mă plâng , n-ai să mai vezi că mă ascund . Sunt pur şi simplu ceea ce sunt ! Şi încă o dată iert ... dar nu uit...

●Acum ma uit pe geam cum ploua si zambesc.Sunt totusi amintiri frumoase in care ma regaseschappy

●Trădez. Joc teatru. Manipulez. Înjur. Te pot minţi în faţă fără să clipesc. Trag numai spre pericol de la un timp. Dar mă jur că îmi place cum sunt şi nu mă schimb !

●Trebuie sa stii cand se incheie o etapa din viata ta. Daca te incapatanezi sa ramai mai mult decat e necesar, pierzi bucuria de a trai si sensul vietii

●După uşa asta e un alt început ...las tot aici,chiar dacă a durut!ca a trecut ceva timp.merg pe drumul meu.tu ramai cu al tau.

●Caut să am puterea să pot să zâmbesc, să nu mă opresc din drumul pe care.l urmez.

●Sunt ceea ce gândesc atunci când nu-mi controlez gândurile.

● Nu`s perfectă , nici nu vreau , nici nu pot.Prea multe complicaţii care n`au nici un rost.M`am săturat de unii care doar mint frumos love struck

●No` lăsa să plece, căci la sfârşit e întuneric . şi mult rece .

●Trăieşte ca şi cum ai muri mâine. Învaţă ca şi cum ai trăi veşnic.

●Visează ca şi cum ai trăi veşnic, dar trăieşte ca şi cum ai muri azi, căci nu contează anii din viaţa ta, ci viaţa din anii tăi.

●O Fata Buna pOate sa Devine Repede Rea` [Asa ca date`n Sange sh` nu te mai Baga atat in viatSa mea]

●Poate c'am inteles gresit de la inceput`!`Poate ca n'am inteles ca nu s'a putut`!

●Tai-o, pleaca , cara-te, dispari , zbori, sterge-o , calc-o, evapora-te, mori , da-ti foc, fa-te scrum .

●Uneori amintirile trebuiesc pastrate • Insa cei mai multi se feresc sa faca asta.

●Te prefaci că totul este bine, ascunzându-te după un tablou gen autoportret zâmbitor.

●Hai sa vorbim frumos , sa traim frumos , sa iubim frumos , hai sa incercam pe dos , in sus , nu in jos . [

●Pe final , totul s'a daramat usor , si'au urmat momente'n care nu ma mai faceai sa zbor .

●Ai cazut? Te_ai ridicat. Inveti n0i m0duri sa te scutuRi

●Ai grija ca viata`i grea.tine cat poti de ea ! O sa dai de greutati. Stii ? e ca la carti : asul tre` sa sti cand sa`l scoti !

●Încă îl mai iubeşti şi eşti pregătită să`l ierţi.Si probabil o să`l ierţi chiar dac`ai să regreţi

●Mi`e greu, primeSc mesaj si timpul s`a 0prit.CiteSc: " Mi`e d0r de tine! " Nu mai intseleg nimic.tuu` eSti cu ea acum ganDul asta ma 0m0ara. Ma simt bl0cata ca`n trafic bara la bara.

●Itsi place sa faci ancheta ca un prOcurOr.` Sa spui zi de zi "Stii,daca ma inseli,te omOr !

●Şi acum ar trebui sa şti mai clar ce vrei. El are de pierdut, tu eşti ok! Ia'ţi liber de la stres pentru o vreme. Nu'ţi mai bate capul, uită de probleme!

●Ea e puternică, ea merge mai departe şi cu fiecare pas încearcă să uite că oamenii sunt falşi, că oamenii sunt cruzi, că oamenii ucid suflete

●Stiu ca vReau iluzii dar nu`mi pasa, Daca sunt fericita nu cOnteaza!

●Unul dintre cele mai grele lucruri in viata este sa ai cuvinte in inima pe care nu le poti pronunta.

●Să nu`ti tReacă prin gând că mă pOti avea la degetU` miC / Să mOară măta de nu stiU pRea biNe să prOfit^

●Pe viitOr învaţă, nu dOar tu eşti impOrtant în viaţă. Câteva vOrbe sunt de căcat, niciO minciună nu te face mai bărbat

●Am invatat ca dreptatea mi-o fac eu,trec peste tine daca nu am incotro!

●Fiecare cuvant e o speranta in plus … fiecare clipa trecuta, imi spune ca moartea mea e aproape, iar eu inca visez!

●E un pic ciudat cum poate Cineva s'alunge toate Ploile ce`au curs intr`una in viata ta.[

●E speCial ce s`ntamplă cu n0i,avem sh` s0are,avem sh` pl0i

●Ingerul meu pazitor e drogat pe canapea Vezi **** ca n`ai avut grija de persoana mea :-J

●Aş vrea să ştii . să ştii că merg mai departe .Orice ar fi

●Ce sa fac , asta mi`e firea ...Sa nuu crezi ca in viata te inseala doar privirea

●Intre noi sunt multe diferente . Eu nu ma cobor in lumea ta plina de zdrente

●Desi pari cuminte iti place indecent. Ca Eva Kent n`ai niciun sentiment .

●Iar daca ma intrebi ce a ramas la mine . In inima am urme de TINE love struck

●Acum totul e doar o amintire vie,scrisa in timp p foi de hartie sad

●Chiar de ar fi greu` Tot asj `zambii Sji` chiar daca as fi` plina de probleme` Tot as glumii`. Pentru ca stii`. Viatsa` e grea sji` lumea e rea. Cum asj` putea rezista daca nu m`as purta asa`?!

●O simplă atingere, şi simt că sunt nemuritor. O singură scânteie şi-am luat foc instantaneu.

●Tot Eu.Parfumul meu in bluza ta. Si stilul meu in mintea ta! •

●Esti doar un tanar actor plin de talente,excelezi la capitolul lipsa de sentimente.

●nu mα ιntєrєsєazα cα lumєα vorbєstє . orιcum єι sє ιntrєαbα: "dє cє єα zαmbєştє"

●Mai tii minte cand visamstraight face`Shi desenam Y love you' pe trotoar?:

●Indiferent ce viata ne va da,indiferent ce cale vom urma,prietenia noastra va ramane peste timp! batting eyelashes
●Nu e un vis si nici o fantezie. E ceea ce se numeste "copilarie". Un episod din serialu` vietii tale. Care contine clipe dulci, da` si amare... happy
●Vântul s-a ascuns. nu mi-a mai răspuns. Vreau s-o iau din loc. simt că mă sufoc. Mi-e dor de-e betie! si de inc-o mie. Fluturi iar să simt. şi-apoi să te mint!love struck Mi-e dor de. \:d/

●Pe un preţ mai mic - mai mare. azi e totul de vânzare oh go on

●Apari zâmbind prelungind vara şi readuci toată lumina dimineţii seara! :X

●Дяdε, üỉtε cüм αяdε! Ðăм sεмήαℓε cü füм să ήε vεzỉ dε dεpαяtε. Tяαg s-αjüήg üήdε tü n-αjüήgỉ. Dαţỉ-мỉ ßяăţăяỉ şỉ îмßяăcαţi-мă îη düήgỉ!

●Îmi desenez un curcubeu când tot în jurul meu e cenuşiu, că poate mă trezesc cu el pe cer şi stiu că e prea devreme să fie prea tarziu. E replica pe care o scriu când nu mai ştiu ce vreau sa fiu, când nu mai sper şi n-am cuvinte să descriu...

●Connect-R isi lanseaza propriul sau album. Special ca urechea ta sa scoata fum. Ce-o sa mai spui acum? Ca sunt satul oricum. Daca urechea ta nu-i muzicoasa, vezi-ti de drum!

●Şi ştiu că niciodată n-ai fi renunţat la el. Ai cam uitat de fel ce-nseamnă siguranţă şi respect. Ai luat-o pe un drum ce momentan crezi că-i perfect. Să poţi trece peste tot şi peste toate mai direct. Ai ajuns dependentă de pastiluţele cu efect. smug

●Ce faci? ~Plec. ~Unde? ~Undeva departe. ~Cum te voi vedea? ~Umbre pe cer. ~De unde voi stii ca esti tu? ~Sperante. ~Cat va dura? ~O secunda. ~Daca imi va fi dor de tine, unde te gasesc? ~In inima ta. ~Si dupa? ~Viseaza. ♥

●Intens! priveşte-mă cu interes adânc în ochi să vezi răbdarea cu care mă uit fix aşteptând să crăpi.

●[‹3]●Totuşi ne place nebunia fabricată-n România b-)

●Tu bei, tu tragi, tu bagi, tu nu le lasi, tu vii, tu pleci, te`ntorci, tu nu spui 'nu'. ;x

●Aşa că schimbă şi tu bitu', pianu', basu', scoate un pic şi din text, dacă poţi, schimbă şi solistu'... Mă.Auzi mă? Ştii ce? Mai bine adu altă piesa / : ) Şi n-aud, n-aud, n-aud niciodată piesa asta la radio ! \ : d /

●Un gram de imaginaţie valorează cât un kilogram de competenţă.

●Nu sunt ce vreau sa fiu, dar sunt exact ce pot, si'mi tin spiritu' viu cand al multora e mort.

●♥Prietenia este cel mai de preţ bun al omului. Fără prietenie nu e dragoste, fără dragoste nu e prietenie.love struck

●Din 10 prieteni…5 sunt adevarati si la o problema inca 3 fac pasi

●I'm gone, motherfucker. I'm gone rolling eyes