| maria4545 a întrebat:

Puteti sa va dati parea?
eu sunt o fata perrsa (sex dar si inclinata spre rau ), ironica dar si glumeta, sarcastica, aroganta, alte ori si egoista, rea cu cine merita si buna cu cine merita, cu parinti sunt un ingeras iar cand ies din casa sunt un "drac" big grin (nu imi raspundeti esri o "curva" sau "panarama" etc...) pentru ca la 18 ani am avut un singur iubit ( nu ca altele care or avut vo 100 )
dau funda la cel mai interesant raspuns...big grin

10 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Nu putem sa ne dam cu parerea despre o persoana pe care nu o cunoastem. O sa auzi de la unii si de la altii lucruri bune sau mai putini bune. Nici nu putem fi siguri ca tu esti asa cum te descrii aici. Pana la urma nu conteaza parerea celorlalti. Fii tu insati.

| SkyPilot a răspuns:

Si ce ai vrea sa iti spunem noi? Tu ai o anumita imagine despre tine, daca noi te-am cunoaste in persoana am putea avea cu totul alta. Cat timp nu te putem cunoaste decat prin intermediul parerii tale despre tine insati, nu putem decat sa fim de acord cu tine happy

| SkyPilot a răspuns:

Pentru ca avatarul mi s-a parut familiar, m-am uitat un pic pe istoria ta.
Acum o saptamana aveai 12 ani, deci esti fie ruda cu Fat-Frumos ala care crestea cu viteza, fie cu Pinocchio.
Si ti se lasa sanii daca slabesti, mai ales daca slabesti foarte rapid!

| maria4545 explică (pentru SkyPilot):

Da ma am nasu de 100 km. esti satisfacut?
nu e doar TPU-ul meu e si a lui sorea mea...(oricum nu ma crezi)

| piticelm a răspuns:

Vrei sa ne zici ca iti este foame?laughing ok, pofta buna.

| maria4545 explică (pentru piticelm):

Da chiar mamanc un iaurt big grin

| Ciumpi35 a răspuns:

De parcă ți-ar păsa de părerea noastră

| maria4545 explică (pentru Ciumpi35):

Nu imi pasa dar sunt curioasa ce siceti...

| denisadeniiiii a răspuns:

Vrei sa te dai aici Xena? Pariu ca daca te atinge cineva cu un deget, faci pe tine. Bai fetito, mergi si da-te cu capu de un perete!

| maria4545 explică (pentru denisadeniiiii):

Stai pe faza ca am facut in pantaloni deja...big grin