| supremxxxoxo a întrebat:

Relife: In anime-ul relife, yoake ii spune lui arata ca la sfarsitul experimentului,persoanele care au intrat in contact cu el,il vor uita, si cum face agentia asta? Cum fac ca toate persoanele sa-l uite pe Arata? FUNDA VOt~!

Răspuns Câştigător
| UzOm a răspuns:

Arata nu uită, dar în schimb colegii lui, nu o să-l mai recunoască. Adică totuși este o diferență destul de mare între el la 17-18 ani (nu mai știu exact cât are) și cel de 28.

10 răspunsuri:
| UzOm a răspuns:

Tu ai văzut cum arăta când avea 28 de ani și cum arată acum când e mai tânăr. Fix așa, nimeni nu o să-l mai recunoască pe bătrânul Arata.

| supremxxxoxo explică (pentru UzOm):

Nu era mare diferenta, dar nu am inteles raspunsul tau cu batranul arata! Multumesc pentru raspuns!

| UzOm a răspuns (pentru supremxxxoxo):

Păi în anime nu ai văzut că toți care depășeau 25 de ani (precum profesoara), erau considerați fosile? laughing

| supremxxxoxo explică (pentru UzOm):

Da,doar ca ce treaba are cu uitarea lui arata!

| supremxxxoxo explică (pentru UzOm):

Aha~! deci la asta poate o sa se refere, cum ca n-o sa-l mai recunoasca colegii.Dar fata aia care a fost si ea primul subiect, experimentul nr 1 a esuat deci de ce a continuat scoala? Se cunoaste acest lucru? De ce daca a esuat exp.nr1 de ce a ramas la scoala cand se desfasura exp. nr 2 adica Arata!

| supremxxxoxo explică (pentru UzOm):

Ti-am dat funda, multumesc pentru raspunsuri daca vrei nu trebuie sa raspunzi de ce s-a mai era la scoala nr.1 daca tot a esuat!

| UzOm a răspuns (pentru supremxxxoxo):

Păi ți-ai răspuns singur. laughing
Fiindcă a eșuat! Experimentul trebuie să fie un succes ca să-și poată recăpăta încrederea în sine și să nu mai fie un NEET.

| supremxxxoxo explică (pentru UzOm):

Pai eu stiam da daca esuezi experimentul ca subiect esti scos de la scoala si nu iti vor da ei un loc de munca. Dar se pare ca daca tot esuezi se continua?

| UzOm a răspuns (pentru supremxxxoxo):

Păi ei nu vor să facă din NEET niște persoane normale? Adică până nu devine cu adevărat un succes nu este scoasă din experiment.

| supremxxxoxo explică (pentru UzOm):

K.Multumesc! SCZ DK. team deranjat cu atatea intebari!

| UzOm a răspuns (pentru supremxxxoxo):

Arata nu uită, dar în schimb colegii lui, nu o să-l mai recunoască. Adică totuși este o diferență destul de mare între el la 17-18 ani (nu mai știu exact cât are) și cel de 28.