| bibanulmare21 a întrebat:

Să îi iau ceva iubitei mele dacă avem doar 4 zile împreună?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Da, ii poti oferi un fir de trandafir.

| oprescudorin11 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Atentie mare! Trandafirul e superb, e si frumos mirositor, dar are GHIMPI!

| corbulalbrosu a răspuns (pentru oprescudorin11):

In viata exista si riscuri. Cui ii este frica de apa, nu mananca......peste. Bineinteles.

| oprescudorin11 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Daca poti face fata este OK.Despre peste, poti sa-i cumperi si in afara apei! La fel si fetele!
Vrei iubire, nu stii ce capeti.

| Oana92 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Oh, si daca are ghimpi te poti intepa si poti lua virusi aruncati de guvernanti peste culturile de trandafiri special pentru ca noi sa ne infectam si sa murim. Concluzie: interziceti vanzarea de trandafiri! Vor sa ne ucida prin intermediul lor.

Nu m-am putut abtine!

Corbule, sper ca ai priceput ca sarcasmul nu e la adresa tawinking Nu de alta, dar incepi sa fii simpaticwinking

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Oana92):

Se pare ca sentimentul devine incet incet reciproc.big grin

Răspuns utilizator avertizat
| corbulalbrosu a răspuns (pentru bibanulmare21):

Sa aveti parte de un Valentune's day placut, minunat dar mai ales, de neuitat.

15 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

O drujba.

| darrio2007 a răspuns:

O păpușică.

| OnuOnulică a răspuns:

Nu, nu e necesar.

| Doub a răspuns:

DA, un tractor.

Răspuns utilizator avertizat
| OanaAlexandra123 a răspuns:

O floare

Răspuns utilizator avertizat
| Byonce1000 a răspuns:

Normallaughing Ce conteaza? Fai un cadou frumos!