| anonim_4396 a întrebat:

Sa zicem sa esti la un eveniment (nunta)si,, ti s-a pus pata" pe un baiat (adica te-o atras un anumit baiat). Cum poti sa ii atragi atentia ca la final sa vina sa vorbeasca cu fata?

Ce gesturi trebuie sa fac?

Ex: eu m-am gandit ca sa il intreb daca nu imi face o poza (adica cand mai sunt cu vreo persoana si sa ne faca poza ).

Dau funda celui mai bun raspuns.

Multumesc.

2 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Foarte bine gandit.Prima data ii ceri sa va faca o poza, apoi intri in discutie cu el, ii multumesti, il intrebi din partea cui e si alte chestii de genul. Daca ii se pare ca ii esti simpatica o sa te invite la dans.

| SkyPilot a răspuns:

Iti arati intersul privindu-l, dandu-ti parul de pe fata si zambindu-i cand ii suprinzi privirea. Daca e interesat si e baiat destept, stie ce are de facut. Merge si faza cu poza.