| Aweesomee a întrebat:

Sal as vrea si eu un nume de baiat pentru imvu fundatongue

Răspuns Câştigător
| Icss a răspuns:

Buna:* AquaBoy, uNiiikooL, zAweesomee, Smile4YoU,DjSplashJuny,4ev3rKiiiid bft:*

8 răspunsuri:
| Jαne a răspuns:

OOGaozaru'Pp

| Icss a răspuns:

Ms pentru fundita.love struck

| Icss a răspuns:

App pe care l-ai ales?smug

| FcSb_Raul_2000 a răspuns (pentru Icss):

Parerea mea ca toate.s faine smug

| RoxyBrunetzik a răspuns:

Hm pai cum te cheama? de ezemplu love struckXx(numeletau)xXx,Zz(numeletau)Zz, zZz(numeletau)zZz, Xx(numeletau)xX. sper ca te-am ajutat. fundita?

| DianaMiruna a răspuns:

Cum te cheama? iti dau niste exemple:lexul, andru, XxadryxX

| ஐKatsu a răspuns:

Affection, xDurex laughing, lZleff, sau Ryown, Katsui, Hiran, Frett, JohYwe, KiduU, Ga3nge, asdqpi. etchee hee

| qxDellya a răspuns:

Hei am si eu niste nume pentru tine. Da marog sunt fata dar uite aici :
PichaGeo
qxKiduu
Sau
Aweesome
Sper ca te-am ajutat
Funda? :p