| naoko a întrebat:

Sal, voi credeti in spirite? dar in extraterestrii?
Si apropo daca s-a intamplat ceva de genul sa va intalniti cu un extraterestru sau ouija aia, povestitimi si mie.
P.S.Eu nu cred in asta, doar ma intereseaza ca no este un subiect mai interesant.

Răspuns Câştigător
| victtor a răspuns:

Eu cred si sunt sigur ca exista
sunt multe emisiuni despre spirite si astea sunt reale, demonstrat 100 %
si faza cu extraterestrii o cred de cand am fost in Italia la studio italia1 un canal tv care a facut impreuna cu alta emisiune nu-mi amintesc cum se numea o cercetare in fisierele NASA cu multe video-uri si poze si chestii de genu si de atunci cred si in asta, nu sunt un maniac, dar pur si simplu dupa ce am vazut m-am cam convins