| ZabuzA1999ByMe a întrebat:

Sall all am si eu nevoie de un server de metin(privat Pvp-Pvm) doar pvp daca se poate in care sa te dea lvl 99 si sa ai in magazin otel +9 itme de 65+9 fierar 100% poate sa fie si server Pvm-Pvp care sa te dea de la lvl 1 dar sa nu faci lvl 99intr-un an si sa ai bani dabea 1kk....si scuze pentru categorie dar este cea mai populata... dupa parerea mea

5 răspunsuri:
| Catalin150396 a răspuns:

Metin2 apollo funda?

| ZabuzA1999ByMe explică (pentru Catalin150396):

Catalin imi cer mii de scuze dar apollo l-am jucat si m-am cam plictisit de el nu stiu alt metin nu mia stii? ceva gen care sa aiba pvp 80-90% si pvm 10-20%

| ZabuzA1999ByMe explică:

App dau funda :p