| Aenoenienanonim a întrebat:

Sall. ma intrebam cum ar fi la bal. sa ma imbrac still rapper... adica nu neaparat rapper. ( pantaloni talie joasa gri, sapca dinaia plata, ochelari cu multe "rame", o pereche te ghete, o geaca lucioasa. big grin. ce parere aveti? happy

6 răspunsuri:
| Mihai7best a răspuns:

Ai vazut tu rapperi cu geaca lucioasa? rolling on the floor (poate cocalari) si a da rapperi se imbraca larg din cap pana in picioare si tu esti cam incult din moment ce nu stii cum se numeste "sapca dinaia plata" adica fullcap si nu mai incerca sa fii rapper pentru ca nu te reprezinta pentru ca nu cred ca tu asculti rapp acasa si intelegi versurile. Tu vrei sa te imbraci ca un rapper dar nici nu stii cum e sa fii un adevarat rapper si a da la bal te imbraci elegant intr-o camasa si blugi mai mulati si poate daca ai niste tenisi elaganti ar merge perfect combinatiawinking

| Allismine a răspuns (pentru Mihai7best):

Mihai taci draq ca nu esti u rapper si dupa cum pari nu o sa fi niciodatarapper adevara e sa te imbraci larg sa urmezi regulile nescrise sa si bani, nu pentru ca iti ia tacto tot ce vrei, pentru ca faci combinatii si poti sa fi aruncat in puscarie foarte repede,winking, si sa nu prea iti fie frica de nimic, nu stiu da la tine parca nu sunt chestiile asteahee hee

| LoveGivesYouWings a răspuns:

Phai daca asta este stilul tau te caracterizeaza si asa te imbraci uh de obicei e foarte ok mie una imi plc stilul asta :*

| EllaGirl97 a răspuns:

Mie una nu mi se pare potrivit pentru un bal. Partenera ta ce crede, intreaba-ti prietenii.

| SmoK_8275 a răspuns:

Frate cum sa te imbraci ca un rapper la ball? Mie mi se pare o mare prostie parerea mea! BFT faci cum vrei. Imbracate si u frate la costum

| Allismine a răspuns:

Mihai taci draq ca nu esti u rapper si dupa cum pari nu o sa fi niciodatarapper adevara e sa te imbraci larg sa urmezi regulile nescrise sa si bani, nu pentru ca iti ia tacto tot ce vrei, pentru ca faci combinatii si poti sa fi aruncat in puscarie foarte repede,winking, si sa nu prea iti fie frica de nimic, nu stiu da la tine parca nu sunt chestiile asteahee hee, si pustiu, cel cu balu, du-te exact asa, poate nu cu geaca lucioasa, una de piele mai smeqera merge,winking daca vrei imi trimiti un msg sau ceva si iti explic eu dc.winking ia ceaw jhon.