| puppetmaster a întrebat:

Sall my friends! Sunt la centrul pentru diabet pentru copii si tineri Cristian Serban din Buzias si am tras la sorti cui sa dam cadouri, iar mie mi-a picat un băiat intre 15-17, căruia,din cate am văzut eu, îi place mult fotbalul. Ce sa îi iau?
P.S.: Cadoul sa fie pana in 20 de lei

8 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Desi e putin mai scump decat ceea ce spui tu acolo, eu te-as sfatui sa cumperi urmatoarea carte si sa i-o inmanezi.

http://www.elefant.ro/......05192.html

| Croampa a răspuns:

Ceva cana cu minge de football sau o sapca cu " Steaua", " Dimano" etc.
Sper ca te-am ajutat! big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce zici de postere cu Maradona, Ronaldhinio, Ronaldo. Messi, Di Maria, Bale, si alti fotbalisti. happy

| puppetmaster explică (pentru anonim_4396):

Nu cred ca am de unde sa cumpar

| anonim_4396 a răspuns (pentru puppetmaster):

Atunci un tricou cu fotbalistul lui preferat.

| TPUuser199 a răspuns:

Sa faceti fotografii dupa sa le pui intr-un album. Oricum, sa ii cumperi ceva cu un mesaj frumos. Nu sa fie material. Bafta :* :3