| AngelCrystals a întrebat:

Sall.Se poate sa-mi dati statusuri noi (dar nu de dragoste sau despartiri ca n-am probleme cu asa ceva)FUNDA pentru cele mai multe, iar restul care imi plac vot big grin

1 răspuns:
| Simii_8891 a răspuns:

Nici0data nu e prea tarziu`! toate trebuie` sa le`ncerci, incearca`le pe viu! cand toti prefacutii se prefac ca` stiu ridica doar degetu` mijlociu`?!

[♥]Dacaa`sunt subiect d Barfa`Tu cretinoo esti oo tarfa`[♥"

• Sch|mBa` tot RaUl |n B|ne, ch` Sh eO` m`Am Sch|mBat Pt. Tn!love struck

Multe barfe multe tarfe asa-i viata cand te`apuk greata daca vrei iti dau eu un subiect de barfa viata`i cea mai scumpa tarfa

Stiu ca vreau iluzii dar nu-mi pasa, Daca sunt fericita nu conteaza.

dar indiferent de ce va fi, nu uita sa fi doar ce vrei tu sa fi.

Fi parsiva atunci cand crezi ca lumea te iubeste. Invata sa intorci spatele cand nu esti pretuita. Invata sa stii sa te faci respectata, chiar daca nu toata lumea te inghite.winking

Lady, stai chill! Ei vor ceva serios, le'ai dat tot ce le'a trebuit si i'ai intors pe dos.

SenZatsSia`e uniCaa`, do0za de risSc e miCca` ViCiul meu impliCaa`doar placeRe si DependEntsSa psihiCaa`