| d0areu a întrebat:

Sall TPU, am auzit de la cineva ca incepem scoala de miercuri. E adevarat? sau incepem scoala de luni?

Răspuns Câştigător
| Juliss a răspuns:

Miercuri,pe 23 aprilie happy

12 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Şcoala începe Miercuri 23.04.14!

"Cursuri – miercuri, 23 aprilie 2014 – vineri, 20 iunie 2014" - SURSA :
http://www.edumanager.ro/docs/ordin_structura_an_scolar_2013_2014.pdf

Toate cele bune.

Sărbători Fericite!

http://i.imgur.com/t0pIB.jpg

| OnuOnulică a răspuns:

Salut
Şcoala o să începă Miercuri.
Bye!

| Sofer a răspuns:

Miercuri pe 23...

| Mayar a răspuns:

Scoala incepe mercuri, pe data de 23 aprilie. Deci mai ai 5 zile de non stres.

| Seepty a răspuns:

Ai auzit bine, scoala o incepem de Miercuri.

| HaLoGeNNN a răspuns:

Nu se incepe de Luni pentru ca atunci e Pastele. Miercuri incepe.
Bafta! big grin

| CariocaTha a răspuns:

Miercuri.

| alexandruenache a răspuns (pentru CariocaTha):

Nu incepem miercuri, informati-va si voi. Am zis luni peste 2 saptamani, nu imediat dupa paste. Intrati si voi si interesati-va inainte sa dati raspunsuri de tot cacatul

| CariocaTha a răspuns (pentru alexandruenache):

De unde sa ma informez, ma rog?

| alexandruenache a răspuns:

Incepem de luni pe 28 aprilie.

| alexandruenache a răspuns:

Nu incepem miercuri, informati-va si voi. Am zis luni peste 2 saptamani, nu imediat dupa paste. Intrati si voi si interesati-va inainte sa dati raspunsuri de tot cacatul.

| alexandruenache a răspuns:

Asculta-i si du-te tu miercuri la scoala. Intra pe google si o sa vezi ca acum cateva zile s-a prelungit vacanta cu 4 zile, ca sa incepem de luni.