| ByByncaaByBy a întrebat:

Am o vara de 15 ani! Nu stiu de ce imi face numai rautati! Va rog ziceti-mi de ce se poarta asa! Nu ma uraste dar cateo data(intotdeauna)se da la prietenii mei sau le bate pe prietenele mele! P.S. o cheama Anya! Help me for Anya!

9 răspunsuri:
| ElenaSA a răspuns:

Incercati sa o evitati; nu stie cum sa se poarte, daca zici ca nu ai nicio problema cu ea si niciun prieten de-al tau nu a provocat-o.

| Me01 a răspuns:

Buna
Cred ca e geloasa pe tine, de ce tu sa ai prietenii si ea nu. Nu au ce să/i faci, ignor, fi indiferenta si poate se va liniari.
Vorbește cu prietenii tai in cazul in care ea face ceva sa nu o bage in seama.

| Dolyta a răspuns:

Daca tu si prietenele tale sunteti mai mici decat ea, cred ca doar se joaca cu voi, va amageste si ea un pic, doar asa de distractie.

| ByByncaaByBy explică (pentru Dolyta):

Cred ca da! Dar eu am prietene de la 10 la 15 ani!

| Costel_Alexandru_1994 a răspuns:

Are o problema psihica du-te cu ea la un medic

| MEduard a răspuns:

Evit-o. Nu poți accepta o asemenea persoană în viața ta. O să te caute când se va simții singură. Ai grijă cu ea.

| YzaBella13 a răspuns:

Ori nu ii convine ce prietene ai, ori vrea sa iasa in evidenta, cu ambele motive. Sper ca te-am ajutat!

| Cristian_Marin_1999 a răspuns:

Incerca sa nu o bagi in seama pana isi da seama ca are un comportament neadecvat

| ByByncaaByBy explică:

ARE DE 3 ORI MAI MULTI PRIETEni dect mine! Si a avut 17 iubiti! Eu doar 3!