| dragonballz a întrebat:

am postat un videoclip pe youtube si mi s-a dat un link si de fiecare data cand il accesez pot vedea clipul pe care l-am postat dar eu nu vreau asta eu vreau sa scriu numele clipului pe youtube si sa imi apara clipul dar nu imi apare clipul ce sa fac dau funda celui ce ma ajuta

1 răspuns:
| Dragoselu12345 a răspuns:

Pai ca sa-ti apara numele clipului trebuie sa pui mai multe cuvinte cheie eu am avut un videoclip pe youtube si ca sa-mi-l acesez a trebuit sa pun mai multe cuvinte cheie asta faci din optiunile videoclipului dar cuvintele trebuiesc puse in ghilimele funda te rog big grin.