| PaulMPIC a întrebat:

as vrea sa ma lansez in muzica ati putea sa imi spuneti unde ma pot duce sa fac inregistrari si daca se poate si vreo 2 versuri ceva de gen rapp! multumesc anticipat! DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| DimaIsTheBoss a răspuns:

YouTube.
Facebook
Stii frate trebuie sa fii descoperit si nu sa te duci undeva si sa spui
You, frate! Ce mai faci? Io sunt Iulian si cant rap! Cand ne vedem pentru o auditie?
Intelegi? Tre sa te vada ei si nu sa le pici sub nas. Si incearca sa iti faci reputatia de rapper printre colegi/prieteni/profesori si pana la urma cineva tot stie pe unu care cauta talente
Fundiţa mea?

1 răspuns:
| DimaIsTheBoss a răspuns:

Mulțumescwinking big grin