| andreirobert15 a întrebat:

azi ma intalnesc cu o fata care m-am mai intalnit cu ea de vreo 3 ori dar nu la o cafea sau chiesti pentru ca e cu scoala si nu are prea mult timp, mergem cate 20 de minute prin parc si atat!

azi o sa se intample la fel doar ca azi m-am decis sa o sarut dar nu stiu cand sa o fac, adica in ce moment!

la inceputul intalniri, la sfarsitul intalniri sau intr-un moment cand ma simt mai confortabil adica in timp ce vorbim?

funda!

2 răspunsuri:
| andreiul78 a răspuns:

Ti-am mai zis o data. Vezi ca ai mai pus o intrebare cand incercai sa o cueresti pe "cealalta"... citeste iar raspunsul ala si iti dai seama.

| Alexameaw a răspuns:

Pai depinde acum =D, de cat timp vorbiti? sau macar sti daca si ea te place? Mentioneaza si tu cati ani ai, cati ani are ea... oricum happy
Sarut-o cand crezi tu ca e mai okay... adu vorba in subiect despre asta, si spune-i primadata ca o placi! ^_^ fetelor le place cand le complimentezi!
Bafta :*