| flavyusR a întrebat:

Ce telefon ati alege dintre urmatoarele si de ce : Samsung galaxy s4 mini, Samsung galaxy s2 plus, Allview x1 soul mini, Sony xperia sp. Funda

Răspuns Câştigător
| Predator30 a răspuns:

Samsung galaxy s2 plus, detin acest telefon si vreau sa iti spun ca e foarte bun si ai sa te convingi daca iti iei, de fapt eu nu iti spun sa iti musai S2 in general sa optezi pentru telefoane facute de firma Samsung, sunt de viitor si foarte bune, 3-4 ani minim garantat nu o sa ai nici o problema cu el, acuma e decizia ta si eu am fost in situatia ta pana am vorbit cu un specialist si m-am convins, o seara faina!