| andreirobert15 a întrebat:

cum pot sa ai spun unei fete ca o iubesc?
dar nu in mod direct, adica " te iubesc "!
vreau sa o fac sa inteleaga singura!
FUNDA!

9 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Ofera-i in mod regulat cutiute de bonboane, eventual pe langa si o floare de preferat trandafir! happy

| doreal a răspuns:

Pai tu simti ca o iubesti sau vrei doar sa ii spui vorbe-n vant?

| andreirobert15 explică (pentru doreal):

O iubesc laughing)

| doreal a răspuns (pentru andreirobert15):

Pai atunci ii spui in fata :
„- Te iubesc!" - simplu happy

| andreirobert15 explică (pentru doreal):

Nu nu ca e greu!

| doreal a răspuns (pentru andreirobert15):

Hai ma! Ce e atata de greu, serios... doar nu iti e inchisa gura cu lipici.

| SashaS a răspuns:

Buna! Pentru ca sunt fata iti voi da un raspuns cat de cat ok happy.
In primul rand, da-i mici semne cum ar fi:invit-o in oras, parc sau oriunde. Daca sunteti in aceeasi scoala la chiosc pune-te in spatele ei, cand se intoarce te va vedea si zambeste-i. Bag-o in seama mai mult face to face ca sa vada ca nu te ascunzi de nimeni sa vorbesti cu ea si ca esti curajos.Bafta

| andreirobert15 explică (pentru SashaS):

Faza e ca am invitat-o in oras si e totul ok!
nu este in scoala cu mine!
dar vreau sa ai spun ca o iubesc in modul in care sa inteleaga ea fara sa ai spun eu '' te iubesc ''!

| SashaS a răspuns (pentru andreirobert15):

Aha pai. Nu stiu. spune-i ca iti place modul ei de gandire si aspectul si ai vrea sa incepeti o relatie. dar asta face2face.