| pomirlianu a întrebat:

Imi spuneti cum sa bag un sunet intr-un video! Sunetul nu are video. Am incercat cu after effects, camtasia, avs video editor si nu merge! Va rog mult spuneti-mi cum sa fac dau funda!

3 răspunsuri:
| Scherimuvi a răspuns:

CamStudio

| pomirlianu explică:

Dami un video unfe sa vad cum

| Scherimuvi a răspuns (pentru pomirlianu):

Stai. Imi pare rau. Am gresit programul. Iti trebuie CamTasia, si iata un video care sa te ajute (http://bit.ly/1Un4WIB). In plus, poti adauga muzica ta cu drag and drop in Clip Bin, dupa, tot cu drag and drop, o adaugi in Timeline si o asezi dupa cum doresti. Poti adauga mai multe melodii in acelasi video. Daca melodia nu se potriveste pentru ca este mai lunga decat durata video-ului o poti taia si poti lasa exact cat este durata video-ului. Bafta si daca ai probleme anunta-ma