| MikiMIHAI1324 a întrebat:

Sall TPU, (o intrebare interesanta pentru copii care se joaca jocuri si inclusiv eu)

Din cate stiu uni copii ca atunci cand se joaca in anumite momente vin ori mama sau tata respectivului (intrigat sau nu, de ceea ce joci si te intreaba) :

La ce te ajuta jocul respectiv, sau ce iti place la el
Ce poti raspunde pentru a scapa de gura parintilor?

Răspuns Câştigător
| ningeago a răspuns:

Ii spui asa:,, Pentru mine jocul asta e fain(smecher, tare etc.).Tu nu esti copil ca mine sa ai aceleasi preferinte.Asa ca lasa-ma in pace'' asa sa ai spui sau sa reformulezi tu dupa vorbele tale.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii zici ca mai bine decat sa-ti petreci timpul la televizor toata ziua mai bine te joci pe calculator. Ii zici ca e urat afara si ca atunci cand o sa se faca mai frumos o sa iesi si tu. Pana atunci sa te lase pe calculator.

| MikiMIHAI1324 explică:

Stiti ca e nasol ca ambele raspunsuri sunt interesante dar nu pot da decat o funda :*(