| nobodyknowsme a întrebat:

Sallz best server www.mondialmt2.com merita incercat

15 răspunsuri:
| r4uL a răspuns:

Salut. Aici r4uL. Voi incerca si acest server de metin2. Sper sa fie super. Jocul oricum in general este foarte taree :X desi nu prea il mai joc pentru ca joc altceva in acest moment. Numai bine happy.

| VampireKnight a răspuns:

Si eu am 115 103 225 255 (max lv big grin) 112 98 si 154

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum dawloadez mondialu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey si eu ma joc da dc este inchis

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da merita este cel mai super metin.incearca pe ultra fun sa-ti faci cont

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mah dc se downloadeaza asa de greu am pc bun de tot si se downloadeaza greuhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut.Auzi, am si eu o intrebare, dc nu mai merge ultra fun? Sau mie dc mnu imi merge? Sper sa imi poti raspunde

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daaaaaaaaaa. e super

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Auzi
dc nu merege mondialu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum imi trag mondialu mt2

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sall dupac e mil l-am descarcat nu imi mai mergea ce sda fac mil mai iau odata poate asa merge plz daca stiti cum sa il fac datim un raspuns am 7 ani de cand joc metin plz daca stiti datim raspunsul l-am avut odata oe calulator dar mi-am schimbat wiundopsul ca aveam 255 eram gm plz daca stiti ce sa dac datim raspuns

| nobodyknowsme explică:

Imi pare rau site-ul este deocamdata offline

| haidinamo a răspuns:

Ba s-a deschis un site nou pe care poti intra mondailmt2 cu placere

| haidinamo a răspuns:

Mie numi mere dar sper sati mearga

| RemixBoy_6678 a răspuns:

Cine stie un sitenou de mondial sa intri pe idu asta lazar_iulian04