| Tasya05 a întrebat:

Sallz TPU! Cum ii spun mamei ca am un iubit? Imi este cam jena sa ii spun pentru ca am 12 ani.Si ea mi-a spus ca nu vrea sa afle pana cand nu implinesc 14 ani ca am avut un prieten.
Dar imi e frica sa nu afle de la soaramea care e o paracioasa! Eu mereu o iau cu mine cand merg in parc ( mama imi zice ceva de genu :,, Daca nu o iei pe sorata in parc numai te ducii nici tu". asa ca trebuie sa o iau.
Ea are 7 ani. si ierii cand am mers in parc ea mi-a zis ca merge acasa si eu i-am zis sa se duca si ea sa ascuns dupa un copac si a aflat ca eu eram cu respectivul baiat pe care si ea il placelaughing ( baiatul are 12 ani si ea are 7 anii )laughinglaughing )
Decii vreau sa ii spun eu mamei inainte sa afle de la soaramea! Cum ii spun in cel mai bun mod in asa fel incat sa nu ma certe. Mentionez ca mama ma cearta din orice si ca ea ma pune numai sa invat si mereu imi spune sa nu imi stea gandul la baietii.Bine a fost de acord sa fiu obsedata dupa un baiat pe care nu il pot avea. Ma refer la Justin Bieber

Răspuns Câştigător
| Andruska_4790 a răspuns:

Ar trebui s avb cu ea.si sa ii explici ca asta nu iti va afecta situatia scolara si ca nu o sa se intample nimic rau cu tine.mai ales daca este de aceeasi varsta cu tinewinkingo sa te inteleagahappy. trebuie sa aiba incredere in tinehappy asta e secretuhappysa ii demonstrezi ca nu esti pe piciorele talehappysi nu te vei lasa influientata de el sa faci prostihappyai grijahappyte.am pupat:*

6 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Păi tu ne-ai jignit atâta timp că nu îți acceptăm limbricul și tot tu vrei ajutor de la noi? Parcă eram proști, invidioși și nu mai știu cum.

Sincer, prost e acum ăla care te ajută!
Baftă

| KellyK13M a răspuns:

Pai poti sa ii spui ca e cel mai bun prieten al tau nu cred ca poti sa zici ca e "iubitul" tau timp ce ai doar 12 ani

| Tasya05 explică:

@7h30 Ce te-am facut eu tie? Dar daca tu il jignestii pe Justin Bieber eu te jignesc pe tine! Clar? Stai linistit deoarece cu ceilaltii nu am nimic...
Si nu inteleg ce te-am facut eu tie. Dar atata timp ca tu il jignesti pe Justin si eu te jignesc pe tine! :p

| Diana_7761 a răspuns:

Explica`i si u ca nu e ceva ce ai vrut sa se intample, ci doar s`a intamplat. Pune vorbe bune despre el. spune ca si el invata si ca nu o sa te afecteze cu nimic. O sa iti vezi de carte si o sa incerci sa fii si cu el. Ii spui ca anii astia nu o sa ii mai ai si restul prietenelor si-au facut prieteni si nu au renuntat la carte...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oh hell, de fapt proști sunteți cei care îi răspundeți la orice tip de întrebări!
Eu am raportat-o.

| Alișa00000000000 a răspuns:

Nu stiu.a`i putea sa mai astepti pana la 14 ani ca nu a`i sa mori...s'au ai putea sa pastrezi relatia voastra in secret.happy