| JohnSeed a întrebat:

Acum 1 an si 2 luni am avut o experienta care pot sa spun ca a fost traumatizanta. In mare parte am trecut peste efectele ei dar m-as simti mult mai bine daca as putea sa spun parintilor (si apropiatilor, eventual) despre intamplare.

Intrebarea e, cum le spun fara sa se supere pe mine pentru ca nu le-am spus mai devreme? Nu vreau sa cauzez o cearta.

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Lasa deoparte "apropiatii" si vorbeste cu parintii tai. Arata-le ca ai incredere in ei si ei vor face la fel!

| Scarbo a răspuns:

Contacteaza-ma la id-ul claudiu_5net@yahoo.com, am nevoie de mai multe detalii, sunt un om ce te poate ajuta happy.