| Valenziana a întrebat:

Am 14 ani si o greutate normala, insa mi se vad foarte tare oasele de la gat. Din cate am inteles depinde de persoana, insa partea ciudata este ca osul drept se vede mai tare, este mai "iesit" decat cel stang. Credeti ca e ceva de la coloana sau ca ar trebui sa fac ceva exercitii? Este normal? Nu imi place faptul ca mi se vad asa tare oasele straight face

3 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Asa e gatul tau, nu te raporta la normalitate...

| AirănMeidăn a răspuns:

Porti ghiozdanul/geanta pe un singur umar? Asta ar explica multe

| Valenziana explică (pentru AirănMeidăn):

Nu, nu il port pe un singur umar. si nici nu il voi purta, stiu ce efecte are