| anonim_4396 a întrebat:

Am 15 ani si am sanii cam mari si cand apas pe ei se simte ceva tare in interior ca niste,,bile". Am 1, 73 m inaltime si 53 kg,deci nu este o problema de greutate, cred ca este o dereglare hormonala. Stie cineva ce as putea sa fac ca sa nu mai fie umflate, daca ar trebuie sa iau niste medicamente sau sa fac ceva?

2 răspunsuri:
| baf a răspuns:

E normal. esti in crestere si sanii mai cresc laughing ai doar 15 ani, o sa te mai dezvolti. toate fetele au "pietre "(denumirea populara) la sani atunci cand se dezvolta. e normal sa simti asta, cel putin mie mi se pare normal.cel mai bine este sa vorbesti cu mama ta:*

| Mikesamp a răspuns:

Sunt baiat, am uitat sa mentionez. laughing