| milioner69 a întrebat:

Salut, am 18 ani si vreau ca barba mea sa creasca mai repede, stie cineva ceva sfaturi cum de facut sai maresc cresterea.

5 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

O prostie chestia cu te razi o zi da una nu.O sa reusesti doar sa iti nenorocesti fata.Nimic in plus, nimic in minus. Potolestete, stai asa cum esti happy Nici eu la 23 de ani nu am cine stie ce barba, o am rara insa asta e.Nu stau acum sa imi caut defectebig grin

| lpavel a răspuns:

Rade-te zi de zi 1 luna chiar de nu-ti creste. De obicei asta accelereaza cresterea! Bafta!

| NH4OH a răspuns:

Bună.
Un sfat : Fetelol/femeilor nu le plac bărbații cu barbă (cel puin mare).
Unora le stă bine, par sexy, dar aceștia sunt în număr foarte mic.
Probabil vezi și tu pe net tipi cu barbă, care atrag și ai vrea și tu să fii ca ei.
Barba nu crește la comandă, crește după homoni.
Baftă.

| Constantin_Roibu_1994_T7BK a răspuns:

Sa te razi in momentul in care: firele de par sunt vizibile chiar daca sunt mici ex: te razi astazi iar peste trei zile vezi ca au inceput sa creasca te razi iar nu asa cum spune mai jos Ipavel pentru ca daca te vei rade chiar daca nu iti creste tu ce vei taia? Nu are importanta marimea parului dar el sa fie iesit la suprafață pentru al taia din radacina in asemenea mod el va creste mult mai mult si mult mai repede.

| kevincube a răspuns:

Mult somn, puţin stres, mult sport şi alimentaţie sănătoasă.