| Melenguesa a întrebat:

Salut, am mari asteptari de la colectivu din liceul in care o sa intru in curand, cu toate ca in generatia mea predomina mintile inguste. Ce credeti, voi fi dezamagit?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Va trebui sa te adaptezi.Din modul cum te referi la cei din generatia ta, inclin sa cred ca nu prea iti mai incapi in piele.Nimeni nu este perfect.Intr-un colectiv sunt oameni de diferite caractere, inteligenta s.a.m.d. Numai sa ai grija sa nu dezamagesti tu pe altii.

| WaterDrop a răspuns:

Daca te consideri superior fara motiv, clar da.Insa daca inveti sa devii o persoana mai echilibrata si sa-ti vezi interesul, te vei integra perfect.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.