| Darius_Drs_1994 a întrebat:

Salut am o intrebare. Am downloadat tmi (too many items ) pentru minecraft. merge perfect dar nu stiu cum sa-l fac sa mearga pe multyplayer cine ma ajuta ii dau funa +vot pe 2 conturi TPU -:X rapid scuze categoria dar e cea mai vizualizata si eu vreau repede

2 răspunsuri:
| andreibrebeanu a răspuns:

Pentru tmi trebuie sa ai op (oped) pe acel server daca nu ai op nu merge modul asta

| EddyIsHelping a răspuns:

Salut.Din cate stiu eu pe multiplayer nu merge pentru ca e „securizat" sau ceva de genul.Pe singleplayer ogic ca merge insa ti-am zis, serverele sunt ceva de genu(nu ma pricep cu serverele)si nu te lasa sa folosesti acest mod(nu stiu sigur daca toate, dar am incercat si eu pe destul de multe servere si nu a mers. Daca am dreptate(ceea ce nu stiu)funda?