| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare.
Sunt o fata (just sayin',ca sa se stie) si problema este ca incerc sa multumesc pe toata lumea.
Prietena mea cea mai buna se supara pe mine atunci cand vorbesc mai mult cu alte prietene decat cu ea. Cum sa procedez ca sa ii arat ca nu as parasi-o ca prietena pentru altcineva?
De asemenea, nu doresc sa o supar nici pe cealalta prietena cu care vorbesc destul de des.
Putin ajutor ar fi de foarte mare folos.

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

O prietena posesiva este de un slab nivel cultural sau este lesbiana. si intr-un caz si in altul este de evitat.