| MadrYx a întrebat:

Salut,am o mare problema.Counter strike-ul.
Bine inteles,am devenit obsedat de acest joc stupid,si oricat as fi incercat nu ma pot lasa, de el.Sunt disperat dupa ajutor, va rog din tot sufletul dati-mi niste sfaturi.Joc de 5 ani, si de 3-4 ori am incercat sa ma las, insa fara folos.Dezinstalam steamul, si peste o zi doua il bagam iar.Eu vorbesc pe skype cu niste prieteni, mai jucam minecraft si apoi counter.Aici e problema a doua,daca ma las de cs si vorbesc cu prietenii mei,ei dau in cs,si eu raman pe bara si ii ascult cum joaca cs,si nu prea pot sa stau pe tusa, si ma alatur.Va rog din inima,niste solutii,poate cineva care a mai trecut prin ceva asemanator, dau funda si multumiri.

Răspuns Câştigător
| StefanNumeDeCod a răspuns:

Da...
1.delete from control panel
2.cauta alt hobby
3.incearca sa nu te mai gandesti la cs
4.cand iti vine..scoate pc din prizalaughing
5.iesi p`afara cu prietenii
6. uita-te la un film ceva

ceau:p

3 răspunsuri:
| StefanNumeDeCod a răspuns:

Pai du-te la un psiholog (glumesc) pai madalin incearaca sa inchizi skipeul si sa mai dezinstalezi cs-ul si eu am avut aceasta problema cu minecraftul nu puteam sa ma las

| MadrYx explică:

Mersi frumos, voi incerca, mai ales partea cu scosul din priza laughing), si deja am sters cs big grin

| MarYan00 a răspuns (pentru MadrYx):

Am patit si eu acum 4 anilaughing
apoi nu stiu cum s`a intamplat, dar thinking pur si simplu nu mai jucam :d