| alex4410 a întrebat:

Salut am o problema cu un router wireless Belkin, semnalul wireless este instabil, mai precis scade de la 4 linii la o linie iar din 5 in 5 minute se intrerupe de tot ca si cum nu ar exista niciun router…Stiti cumva de la ce ar putea fi si ce ar trebui sa fac? Va multumesc!

1 răspuns:
| Silvia93 a răspuns:

Asta am patit si eu acum doua zile si nu stiam de la ce e. Cineva incearca sa intre pe wifiul tau -schimba parola si nu o sa mai ai probleme.
Funda daca te am ajutat, bafta.