| SmallBrain a întrebat:

Am o problema si imi e cam rusine sa vorbesc despre ea, va rog sa nu radeti.Am 13 ani...si sunt foarte paros(maini, picioare), si uneori imi este rusine.Am zis sa nu ma epilez pentru. ca uni o sa ma creada gay.
Vi se pare normal?

Răspuns Câştigător
| denideni2000 a răspuns:

Este normal la varsta ta, eu sunt fata si indiferent ce spun baietii, fetele nu ma epilez, nu suport durerea aceea. Daca ai par pe maini si picioare nu e nimic de ras, parul face parte din tine, nu trebuie sa iti fie rusine...

| ksuper31 a răspuns (pentru denideni2000):

Unghiile sunt parte din mine si totusi le tai.

| denideni2000 a răspuns (pentru ksuper31):

Mda...tine de fiecare, de exemplu o fata isi poate lasa ungiile sa creasca daxa vrea...

| ksuper31 a răspuns (pentru denideni2000):

La fel si cu parul.

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De ce spanaci sa iti fie rusine, toti barbatii au par pe corp. O sa te epilezi ai cam pus-o... pe langa ca o sa arati ca o femeie o sa trebuiasca sa faci asta cam toata viata

Răspuns utilizator avertizat