| Capi a întrebat:

Salut am si eu o mica problema, mie imi place foarte mult sa cant... dar am vocea groasa cum as putea sa o fac putin mai subtire? adica daca cant odata cu solistu suna bine dar cand inregistrez cu telefonul suna naspa, cum pot sa o imbunatatesc

4 răspunsuri:
| Aleqa a răspuns:

Noi nu te putem ajuta pentru ca nu toti avem cunostinte in lumea muzicala, dar poti face cursuri de canto si acolo vei invata tot ce se poate despre cum sa iti ridici sau cum sa iti scazi vocea.

| LoVeLe a răspuns:

Te poti duce la canto si stai linistita ca pe telefon nu se aude intotdeauna bine

| Capi explică (pentru LoVeLe):

Mersi si apropo sunt baiat rolling on the floor

| LoVeLe a răspuns (pentru Capi):

Scuzeeeeeeelaughing blushing