| stragery a întrebat:

Salut am vazut Jocul MineCraft la un prieten si am vrut sal incerc, dar cand l-am descarcat si am intrat in iel mi sa resetat Pc, am crezut cai din procesor Intel Pentium Dual-core E 2140 dar cand i-am verificat temperatura procesorului era de 25 grade [Normala] totusi am placa video mica de 128 dar nu cred ca MIneCraft cere resurse uriase, am si 2 Gb ram. Funda cine zice ce are + invitatie pe datasence gratuit

1 răspuns:
| Nedret13 a răspuns:

Pai minecraftu chiar cere o rezolutie buna chiar daca se vede in patratele, deci iti trebuie o placa video buna, am avut aceeasi problema!