| LordRing a întrebat:

Salut, anul trecut in clasa a 10-a am avut media 8, 50, anul asta am depus dosar pentru bursa de stiudiu. Nu stiti cam cat e media de bani pe luna? Si nu mi-a spus diriginta nimic de card sau altceva, se primeste prin posta?
Multumesc.

1 răspuns:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Cuantumul burselor şi data la care se acordă DIFERĂ de la o localitate la alta ( este în funcţie de bugetul alocat )...
Vezi alte detalii despre burse în Metodologia de la linkul :
http://www.isj.gl.edu.ro/......0ELEVI.pdf

Bursa o ridici de la Secretariat ( sau de la Casieria liceului ).

Toate cele bune!