| NaziPatrick31 a întrebat:

Salut as vrea sa imi raspundeti la o intrebare cat de cepede se poate.Am vorbit cu o fata de care imi place prin mesaje,iar la scoala cativa colegi au vazut mesajele si a aflat toata clasa ca imi place de ea, iar acuma fata ii nervoasa pe mine si a iesiit foarte rau.Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| BeckhamRZM a răspuns:

Ești prea bătut în cap. Nu ai auzit de PAROLĂ sau MODEL la telefon? straight face. Cere-ți scuze de la tipa respectivă, demonstreză-i că meriți să fii iertat.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu o intrebi de ce e suparata? Nu voia sa se afle ca va placeti? Eu as zice sa discuti putin cu ea.