| ionutz_7222 a întrebat:

as vrea sami fac un tatuaj in zona gatului inca nu mam hotarat.as vrea un tatuaj insemnad viata ceva special si care sa fie frumos.un tatuaj insemnand viata ceva de genu... vreau sa mil fac pe gat si sa ajunga cam 3 4 cm pe piept cam asa ceva sa se vada daca as purta ceva cu decolteu.sami lasati poze sau site.si sunt baiat.cel mai bun funda+vot

3 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Fa o sula de 30 cm

| MskDesign a răspuns:

Daca iti plac tatuajele, cum si mi de altfel, asigura-te ca nu o sa iti para rau.In zona gataului te sfatuiesc sa nu iti faci.