| EdyFcsb a întrebat:

Salut.As vrea si eu cate o parere despre o situatie happy
Stateam pe coridorul scolii cu un prieten si vorbeam, 2 fete s au asezat langa noi, iar dupa un timp prietena fetei respective a inceput sa o impinga in mine, eu nu am reactionat ci doar vorbeam pe facebook iar apoi aceea fata m a intrebat cu cine vorbesc acolo, daca am prietena apoi am inceput o conversatie si dupa ce am plecat se holba numai la mine pe holul scolii.
S ar merita sa incerc sau isi bate joc de mine?rolling on the floor)Fundaa

6 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Pune mana pe fata daca iti place. Nu mai sta.

| OoBunnyoO a răspuns:

Cel mai probabil te place. Daca prietena ei o impingea in tine, cel mai probabil nu face misto de tine.

| seth2016 a răspuns:

E o modalitate destul de des folosita pentru a initia o relatie. rolling on the floor
Daca nu exista prietena sau prietenul care sa impinga unii se descurca si singuri.

Ce pierzi daca vorbesti mai mult cu ea?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca mai insista si se holbeaza incearca, baga-te si tu in ea. laughing

| VreauSaAjut2000 a răspuns:

Spune-i maine '' te plac '' si dupa faceti sex ( recomandat in curte prin boscheti, ca in baie va prinde gioconda )

| TaniaX a răspuns:

Cred ca te place, vorbeste cu ea!