| ThePuffy a întrebat:

^_^ Astazi am auzit la TV ceva despre card-uri. Nu am inteles decat o chestie, card pe invers se citeste drac. Ciudat nu? Si am auzit ceva si despre 666. Ce parere aveti? Dau si o funda pentru cine are parerea mai interesanta laughing)

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Da, toti popii au o problema cu cardul de sanantate, cu cardul de nu stiu care, cu pasaportul biometric samd.

Doar cardul de la banca pe care isi primesc salariile babane nu se citeste drac. Ala e sfant

| UzOm a răspuns:

Cardul de la banca sau de sanatate nu au nimic cu satana. In schimb microcipurile o sa aiba de-a face cu el. Si pe langa faptul ca o sa te vinzi satanei cu acel microcip, o sa stie si nebunii de la putere totul despre tine.
Cardul nu vine implantat in mana, deci nu ai de ce te teme. Succes!