| imStorm3r a întrebat:

Azi un prieten m-a sunat sa iesim afara dar eu l-am mintit ca is plecat ca nu am stiut cum sa ii spun ca nu am chef sa ies ca stiam ca tot ar intreba "de ce?" de nenumarate ori... Ce ar trebui sa ii spun cand il vad? Ca ma simt foarte prost pentru ca am facut asta...

Răspuns Câştigător
| Juviia a răspuns:

Pai,cel mai bine ar fi sa ii spui adevarul. minciuna ar fi deja pe jumate iertata. spune-i ca atunci chiar nu ai avut chef de iesit si ca nu ai avut ce sa faci si l-ai mintit.te-am ajutat?

| imStorm3r explică (pentru Juviia):

Voi vedea cand ne intalnim happy