| qEvil a întrebat:

Bă iubesc o fată pe nume Ana. Pe metin2 hammăr o cheamă "Mrs Cherry". O fată ca ea nu am mai întâlnit niciodată :o
Deci bă, o iubesc asa de mult că nici nu-mi vine să cred. Ursuleţu/îngeraşu' meu scump, problema e că ea nu mă crede sigh ce pot să fac să mă creadă ziceti-mi voi.

Răspuns Câştigător
| Neo12 a răspuns:

Bună!
Ceea ce ți-a rămas să faci e să-i dovedești și să te comporți frumos cu ea și după ceea ce reușești.(în caz că vei reuși) ca să nu o dezamăgești.
Fă gesturi drăguțe, alint-o, spune-i ceea ce simți și în față, comportă-te normal, nu fii bădăran.
O seară plăcute și toate cele bune!

2 răspunsuri:
| SHINeeTaemin a răspuns:

Te tii de ea pana o convingi

| WalleWalls a răspuns:

Dovezi,vrea dovezi B|