| Cristimax10 a întrebat:

Salut caut si eu un server de metin2 nou deschis cu putini playeri.
Cerinteworrieda nu fie arme din astea bune.Adica sa nu aibe din astea cu 700 atac...

Răspuns Câştigător
| Barsan_Alex_1995 a răspuns:

Http://www.oldstyle.mt2.ro/ ii foarte fain lvl max 250 rate exp 300% se creste foarte repede, fierar 100%..va asteptam cu drag :)

3 răspunsuri:
| William a răspuns:

Off topic si gravity.

| venilla a răspuns:

Metin2tim metin2earth...incearca totusi si dekaron, seamana cu metinu da e mult mai misto happy

| Cristimax10 explică:

Nu stii ce inseamna nou deschis si cu putin playeri alea is vechi si pline.