| CosminIonut77 a întrebat:

Salut, ce cadou as putea sa ii iau iubitei mele de Craciun? !

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cati ani are si in ce suma vrei sa te incadrezi?

| artmosfera a răspuns:

Ceva simbolic și decent ca preț, un fular/eșarfă drăguț/ă, o bluză ceva, o ramă personalizată cu o poză cu voi, poate chiar un album de genul, ultimul album sau cel de suflet al trupei preferate
dacă ai un buget mai mare, o bijuterie or smth
oricum, trebuie să fie ceva personal

| averagestudent a răspuns:

Poti sa ii cumperi o multime de chestii, de la parfumuri, cosmetice, creme de corp etc pana la bijuterii.Depinde si hobby-uri.Sau o piesa de imbracaminte. Ceva pentru un outfit de seara.Stiu si eu...Mai pui acolo si o ciocolata.Si flori.

| Pandycorn a răspuns:

Ceva de purtat(haine, bijuterii etc) sau un metoda clasica cu ursulet mare de plus si flori.
Dar cred ca cel mai mult s-ar bucura de o vacanta.
Nu stiu care iti este bugetul dar sper ca am ajutat