| introduaicinumele a întrebat:

Ce jocuri as putea filma si pune pe Youtube? Am filmat destul Minecraft, si as vrea sa fac gameplay si la alt joc, doar ca nu ma pot decide, vreau sa fie ceva ce alti n-au filmat, dar sa fie si popular jocul incat altii sa-mi gaseasca videoul... ceva sugestii?

3 răspunsuri:
| bluur a răspuns:

Gta 4 dar este deja filmat, bid for power
transformers 3...

| introduaicinumele explică (pentru bluur):

Am incercat sa filmez si Call of Duty Mw3 (shooterele si Minecraft sunt jocurile mele preferate), si The Saboteur, si Wolfenstein (2009) si toate n-au avut vizualizari... si cred ca nici GTA4 nu imi va face. poate cand apare 5 sa fac la 5 happy dar pana atunci fac o serie noua de Minecraft...