| didi13842 a întrebat:

Salut, ce jocuri imi recomandati pentru urmatoarele cerinte:
-Memorie 1gb ram
-Procesor: AMD Sempron(tm) le-1200 2, 1ghz
-placa video: NVIDIA GeForce 8400 Gs
p.s.cu exceptia gta sa, fifa 07, 08 sims 3, minecraft, c.s, flatout 2
Daca mai e nevoie de o cerinta sa-mi spuneti, scuzati categoria, nu stiu care s-o pun.

Răspuns Câştigător
| kizzcosmin a răspuns:

Daca n-ai incercat deja NFS Most Wanted trebuie sa il joci - e cel mai tare NFS.

Poti incerca si Far Cry 1, Fallout New Vegas, na...sunt multe jocuri bune de pe vremea aia. Mai bine sa spui ce genuri iti plac.

| didi13842 explică (pentru kizzcosmin):

Am jucat NFS-UL acela l-am terminat, si far crty. fallout nu. hmm nu stiu, oricum prefer sa fie mai putin de curse. mai stii si altele?

1 răspuns: