| AlexandruIan a întrebat:

Cine ma ajuta si pe mine? Eu ca antivirus la PC am avast, si am dat scanare si imi arata ca am infected files 4. Ce ar trebui sa fac? Va rog frumos, cine se pricepe sa-mi spuna si mie?

2 răspunsuri:
| MotanAndrei a răspuns:

Antivirusu pe care il ai nu e folositor, poti sa te caci in el. Cel mai bun antivirus este si v-a ramane intotdeauna AntiVirus Avira. [ http://www.chip.de/......98486.html ]

| DataSoft a răspuns (pentru MotanAndrei):

Daca te uiti si tu pe site-uri de specialitate BitDefender Total Security este cel mai bun..si licenta pentru el costa 260lei (3 pc-uri) pe an..deci daca te mai cu inca 2 prieteni vine undeva la 86. 70lei de persoana. deci eu zic ca este destul de rezonabil pretul pentru tot pachetul de securitate la pc.
si antivirus-ul de la bitdefender costa 170lei (3 pc-uri) pe an deci ar veni cam 56. 70lei de persona(per PC).
deci in concluzie este un produs de calitata la un pret rezonabil